Konkurs dla projektantów i inwestorów: "Zaprojektuj swój wymarzony ogród w aplikacji MyGreenSpace"

Serdecznie zapraszamy posiadaczy ogrodów i projektantów do udziału w konkursie "Zaprojektuj swój wymarzony ogród w aplikacji MyGreenSpace".

Kategoria 1. Rabata lub kompozycja roślina (obszar do 100 m2)
Kategoria 2. Projekt zagospodarowania niewielkiego ogrodu przydomowego (do 500 m2)

INWESTOR: Jeżeli posiadasz skrawek zielonej przestrzeni i chcesz powierzyć jej zagospodarowanie PROFESJONALIŚCIE,mając realny wpływ na wizję projektanta. projektant

PROJEKTANT: Jesteś: architektem krajobrazu (lub studentem), projektantem, ogrodnikiem, wykonawcą ogrodów? Zgłoś swój udział w konkursie i zrealizuj ogród marzeń na podstawie wytycznych i kooperacji z INWESTOREM.

Zgłoszenie do konkursu należy przesłać do 29 czerwca na adres: contact@mygreenspace.pl

Jak to działa?

INWESTOR zgłasza swoją propozycję wraz z krótkim komentarzem dotyczącym swojej wizji, przesyłając ją na adres contact@mygreenspace.pl. Po weryfikacji zgłoszonej przez Inwestora propozycji, jest ona publikowana na stronie konkursu oraz na fanpage’u MyGreenSpace.

PROJEKTANT wybiera jedną ze zgłoszonych propozycji i zgłasza chęć wzięcia udziału w konkursie przesyłając na adres contact@mygreenspace.pl swoje dane kontaktowe oraz wybrany temat (propozycję zgłoszoną przez INWESTORA w danej Kategorii).

Uczestnicy konkursu na czas jego trwania otrzymują dostęp do aplikacji MyGreenSpace, w której opracowywane będą prace konkursowe (dostęp do kont zostanie przesłany przez wydawcę aplikacji, firmę Cosmo Green, na podane przez uczestników adresy e-mai).

INWESTOR oraz PROJEKTANT współdzielą projekt - PROJEKTANT opracowuje koncepcję, na której formę mają wpływ konsultacje prowadzone z INWESTOREM w aplikacji MyGreenSpace za pomocą wstawiania flag i komentarzy w środowisku 3D.

Etap I: Ogłoszenie konkursu: 29 kwietnia 2014
Etap II: Zgłoszenia do konkursu: do 29 czerwca 2014
Etap III: Czas na wykonanie prac konkursowych: 29 czerwca 2014 - 29 lipca 2014
Etap IV: Głosowanie: 1-14 sierpnia
Etap V: Ogłoszenie wyników: 18 sierpnia 2014

Zakończenie konkursu i nagrody

Spośród wszystkich projektów konkursowych, Jury wybierze 5 najlepszych, które zostaną opublikowane na stronie konkursu oraz na fanpage'u na Facebooku'u, gdzie poddane zostaną jawnemu internetowemu głosowaniu. 2 najlepsze projekty z każdej kategorii (w sumie 4), które zdobędą najwięcej głosów internautów, zostaną nagrodzone:

Dla INWESTORA projektu: gotowy projekt wykonany przez specjalistę, nagroda rzeczowa ufundowana przez Sponsorów + konto Maxi (na rok) dla użytkownika indywidualnego od Organizatora Konkursu.

Dla PROJEKTANTA: Konto Maxi z licencją komercyjną dla firm (na rok) + konto do zarządzania ofertami + status Partnera MyGreenSpace (logo na stronie głównej aplikacji, wizytówka E-wykonawcy, promocja Partenera na stronie głównej i w kanałach społecznościowych - Od Organizatora oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Sponsorów.

Szczegółowe informacje zawarte zostały w Regulaminie oraz na stronie organizatora: http://mygreenspace.pl/konkurs