Szkolenie z zakresu zasad projektowania oraz montażu systemów automatycznego nawadniania

W imieniu organizatorów, Fundacji Krajobrazy, serdecznie zapraszamy na "Szkolenie z zakresu zasad projektowania oraz montażu systemów automatycznego nawadniania - Poziom I (Ogrody przydomowe)" w dniach 23-24 lipca 2016. Podczas spotkania dowiesz się wszystkiego o systemach nawadniania zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. To pierwsze z cyklu szkoleń, a swoim zakresem obejmuje projektowanie i montaż systemów w ogrodach przydomowych. Kolejne poziomy dotyczyć będą przestrzeni publicznych, nadzorów i odbiorów.

Głównym celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i umiejętności z zakresu zasad projektowania i montażu systemów automatycznego nawadniania. W trakcie jego trwania prowadzone będą wykłady, wprowadzające uczestników w główną tematykę szkolenia, a także warsztaty, przekładające teorię na praktykę. Pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów uczestnicy przyswoją podstawowe zasady konstrukcji i instalacji systemów nawadniania i zapoznają się z najlepszymi przykładami ich zastosowania. W twórczej atmosferze nasi specjaliści przedstawią sposoby kreatywnego myślenia w projektowaniu oraz nowatorskiego i funkcjonalnego podejścia do systemów nawadniających.

Kto może uczestniczyć w szkoleniu?
Na szkolenie zaproszeni są: projektanci terenów zieleni, przyszli instalatorzy, inspektorzy Nadzoru Terenów Zieleni, rolnicy, ogrodnicy, studenci architektury krajobrazu i ogrodnictwa, każdy, kto chciałby posiadać wiedzę z zakresu systemów automatycznego nawadniania.

Koszt szkolenia - 600 zł //Studenci - 500 zł//Członkowie SAK, OSTO, SPAK, ZSzP, - 500 zł (z potwierdzeniem opłaconej składki za rok 2016)

W tej cenie zyskujesz:

  • Dwudniowy warsztat, w sumie 16 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych
  • Materiały szkoleniowe i warsztatowe
  • Certyfikat nabytych umiejętności

Karta zgłoszeniowa >>
Infomacje o szkoleniu >>
Strona Fundacji Krajobrazy na FB >>
Link do wydarzenia na FB >> https://www.facebook.com/events/571302466363961/